Вітаємо переможців та активних учасників конкурсу 2020-2021 р.р.
1 місце |
Троян Марія Юріївна, Домашенко Марина Дмитрівна |
Гейміфікація в навчальному процесі: розробка методики проведення економічних ігор для онлайн навчання |
2 місце |
Артюхов Артем Євгенович Волк Юрій Юрійович |
Мобільний додаток Dilemma Game |
3 місце | Губенко Ганна Володимирівна старша викладачка кафедра громадського здоров’я, МІ |
Марафон на дистанції. Зустрінемося в Instagram! |
1 місце |
Колесник Віталій Олександрович, Знаменщиков Ярослав Володимирович, Нагорний Володимир В`ячеславович, |
Бездротовий пристрій для вимірювання температурного градієнту різальної пластини при точінні металевих та не металевих матеріалів |
2 місце | Жиленко Тетяна Іванівна, старша викладачка кафедри МАіМО, факультет ЕЛіТ |
Alfa-Graph |
2 місце |
Шкатула Юрій Васильович, Бадіон Юрій Олексійович, Шаповалов Сергій Павлович, |
комп’ютерна програма «Термічна травма» |
3 місце | Кушнерьов Олександр Сергійович, асистент кафедри економічної кібернетики, ННІ БіЕМ |
Telegram бот телеграм боту Обираю моє майбутнє * ОММ від СумДУ |
1 місце |
Артюхов Артем Євгенович, Волк Юрій Юрійович, Зубань Юрій Олександрович, Самохвалов Дмитро Олександрович, |
Доповнена реальність на службі академічної доброчесності (AR4AI) |
1 місце |
Євменова Світлана Вікторівна, Гапон Вадим Едуардович |
Поєднання віртуальної лабораторії та віддаленого відео доступу до електрообладнання для виконання лабораторних робіт електротехнічного профілю |
1 місце | Кальна Алла Олександрівна, викладач кафедри онкології та радіології, МІ |
Імплементація транслювання рентгеноскопічних досліджень в навчальний процес з використанням системи рентгенівської Shimadzu FLEХAVISION в режимі онлайн |
2 місце | Ілляшенко Тетяна Олексіївна, доцент кафедри фінансів і підприємництва, ННІ БіЕМ |
Використання електронного цифрового підпису для доступу до державних електронних послуг з метою покращання практичної підготовки студентів |
3 місце | Черниш Єлізавета Юріївна, доцент кафедри екології та природозахисних технологій, факультет ТеСЕТ |
Інтеграція онлайн-ресурсів у навчальну діяльність студентів у дисципліні «Інноваційні підходи у вирішенні екологічних проблем промислових зон» |
1 місце | Дерев’янчук Анатолій Йосипович, професора кафедри військової підготовки |
Віртуальні сховища і тренажери для РВ і А |
1 місце | Красуля Алла Вікторівна, старша викладачка кафедри германської філології, факультет ІФСК |
Використання інструментів штучного інтелекту: порівняльний аналіз систем автоматизованого перекладу |